domik

Garaże drewniane

 

Tatra House projektuje i wykonuje stylowe garaże drewniane, które doskonale komponują się zarówno z drewnianym domem z bali jak i murowanym. Zamawiając garaż drewniany u nas zapewniasz samochodom idealne warunki postoju i zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a co najważniejsze Twoja posiadłość nie traci na wyglądzie.

 

Wykonujemy garaże:

 

  • z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, składzikiem, drewutnią czy warsztatem,
  • jedno, dwu lub wielostanowiskowe,
  • z płaskim lub skośnym dachem,
  • z bramą uchylną, segmentową, rolowaną lub rozwieralne,
  • z oknami i dodatkowymi drzwiami.

 

Oferujemy bardzo szeroki zakres możliwości konfiguracji garażu drewnianego. Możemy zaprojektować zarówno dowolne wymiary garażu jak i ilość stanowisk na samochody. Garaże drewniane mogą być wyposażone w dodatkowe pomieszczenia (np. mały warsztat czy obok zadaszenie na drewno opałowe). Istnieje możliwość adaptacji poddasza w formie magazynu lub składzika (np. na przedmioty, koła samochodowe czy opony, itp.).

Przygotowujemy otwór wjazdowy dostosowany do zamówionej przez inwestora bramy garażowej. Doradzamy również w jaki sposób przygotować fundament pod garaż, tak aby podstawa konstrukcji była stabilna i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Gwarantujemy, że garaże drewniane firmy Tatra House są nie tylko trwałe, ale również atrakcyjne wizualnie. Dodatkowo nasze schronienia na samochody są oszczędne, funkcjonalne i przede wszystkim tanie.

Garaże jak i wiaty samochodowe budujemy w oparciu o własne projekty oraz rozwiązania Klientów. Jesteśmy w pełni otwarci na nowe pomysły i sugestie związane z budową garażu z drewna. Projektując garaże jesteśmy w stanie dostosować wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny w pełni do wymagań Klienta oraz do otoczenia panującego w ogrodzie. Również nie mamy problemu z dostosowaniem stylu garażu do domu mieszkalnego czy altany drewnianej.