.vc_custom_1586158716238{padding-top: 100px !important;padding-right: 70px !important;padding-bottom: 100px !important;padding-left: 70px !important;background-image: url(https://tatra-house.com/wp-content/uploads/2020/02/Tatra-95.jpg?id=726) !important;}.vc_custom_1711039962479{margin-bottom: 30px !important;}
domik

Historia

 

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w branży budowlanej. Nasze korzenie sięgają roku 1987. To właśnie wtedy na terenie Laponii zaczęliśmy produkować i budować skandynawskie, drewniane domy.

W roku 1991 przenieśliśmy siedzibę firmy do naszego rodzinnego miasta, tzw. “zielonego miasteczka”- Jordanowa. Przez 43 lata pracy zaplanowaliśmy, wyprodukowaliśmy i finalnie wybudowaliśmy setki wyjątkowych, indywidualnych domów oraz innych obiektów architektonicznych.

Obecnie produkujemy oraz budujemy domy z bali i płazów zacinanych na węgłach w technologii wieńcowej, domy
energooszczędne- szkieletowe oraz inne obiekty, które wymienione są w naszej ofercie. Wykonujemy także mniejsze
prace budowlane i wykończeniowe takie jak podłogi, boazerie, stolarkę okienną typu Euro, drzwi, więźby dachowe, schody itp.

Nasza praca to przede wszystkim pasja. Budowanie z nami to proces tworzenia indywidualnych rozwiązań opartych na współpracy z klientem. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu opracowaliśmy technologię, która pozwala na unikatowe rozwiązania architektoniczne. Naszą dewizą jest satysfakcja klienta oraz budowanie w zgodzie z naturą. W ostatnich latach coraz bardziej rozpowszechnia się budownictwo z drewna, które jest gwarancją mieszkania ekologicznego, zdrowego i oszczędnego.

Często zadowoleni klienci wracają do naszej firmy z nowymi zamówieniami. Wysoką jakość i satysfakcję klienta osiągamy głównie dzięki dbałości o odpowiedni poziom fachowy i zaangażowanie naszych pracowników. Ułatwia to fakt, że firma w znacznym stopniu opiera się o więzy rodzinne.

Team

 

Oto kilka słów o tym kim jesteśmy

Ewa Jaskółka-Nawalaniec

Prezes oraz właścicielka firmy

Współzałożycielka firmy, która podstawy swojej wiedzy zdobyła poprzez wieloletnią pracę w Skandynawii. Tam dzięki Skandynawom, którzy uważani są za mistrzów budownictwa drewnianego, poznała sekrety i właściwości drewna. Wieloletnie doświadczenie zarówno w branży budowlanej jak i ekonomicznej pozwala na świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie.

Zakres obowiązków: W głównej mierze, z wielkim powodzeniem, uwieńczonym niejednokrotnie licznymi certyfikatami oraz nagrodami, zajmuje się prowadzeniem całej firmy. Jest “głową” całego przedsiębiorstwa. Odpowiada za przygotowywanie umów oraz rozmowę z klientem. Dzięki jej światowemu obyciu i znajomości gospodarki europejskiej mamy możliwość działania na arenie międzynarodowej. Regularnie “zaraża” sowich pracowników oraz klientów pozytywną energią. Konsultacje w języku: szwedzkim, angielskim, niemieckim i polskim.

KONTAKT: kom: (+48) 0 501 095 399, ewa@tatra-house.com

mgr Grzegorz Trzupek

Kierownik ds. marketingu

Zakres obowiązków: Doradca techniczno – handlowy / Koordynator produkcji - budowy. Zajmuje się sporządzaniem ofert oraz obsługą klienta pod kątem doradztwa technicznego podczas realizacji umowy. Dba o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami. Współpracuje z działem projektowym, dba o zgodność projektu z umową.

Odpowiada za koordynację produkcji domów, przy zlecenia do produkcji, dotrzymanie terminów realizacji zleceń, zajmuje się również zaopatrzeniem produkcji oraz logistyką procesu montażu domów. Dba o utrzymanie płynności produkcji, zajmuje się planowaniem produkcji, sporządza raporty i analizy na potrzeby planowania produkcji. Monitoruje rynek i wdraża najnowsze rozwiązania, odpowiada za negocjacje cenowe z firmami kooperacyjnymi itd. Konsultacje w języku: angielskim i polskim.

KONTAKT: kom: (+48) 600 565 005 grzegorz@tatra-house.com

inż. Artur Gałysa

Kierownik projektu

Student budownictwa o specjalizacji Technologia Robót Budowlanych na Politechnice Krakowskiej. Odpowiada za techniczną stronę realizacji indywidualnych projektów dla każdego klienta. Począwszy od prefabrykacji elementów poprzez koordynację procesu technologicznego w siedzibie firmy po finalny efekt projektu. Nadzoruje każdy etap budowy. Dodatkowo sporządza projekty wykonawcze, plany montażowe i plany produkcji. Konsultacje w języku polskim i angielskim.

KONTAKT: kom: (+48) 0 660 720 574, artur@tatra-house.com

Maria Wronka

Główna księgowa od 12 lat w Firmie, prowadząca niezawodnie pełną księgowość. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje do sporządzania deklaracji podatku VAT, rozliczania ZUS, rozliczania podatku dochodowego, sprzedaży krajowej oraz księgowości export- import. w Firmie jest odpowiedzialna również za zamknięcie roku ze sporządzeniem pełnej sprawozdawczości wraz z bilansem. Z uwagi na liczne zmiany przepisów podatkowych, regularnie bierze udział w szkoleniach aby sprostać powierzonym zadaniom.

KONTAKT: Tel. (+48) 0 18 267 41 89, maria@tatra-house.com

Ewelina Skowyra

MANAGER SPRZEDAŻY

Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji produkcji. W firmie przygotowuje oferty oraz często jest pierwszą kontaktową osobą z naszymi klientami. Dba o dobro firmy poprzez poszukiwanie dostawców materiałów o najwyższej jakości. Monitoruje ceny rynkowe zapewniając najlepszy materiał w najlepszej cenie. Odpowiedzialna za negocjacje z kontrahentami.

KONTAKT: kom: (+48) 0 882 924 368, ewelina@tatra-house.com

Anna Ryś

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, nieustannie poszerzająca swoją wiedzę o nowe zagadnienia z zakresu rachunkowości i podatków na różnych kursach i szkoleniach. Razem z główną księgową dbają o finanse firmy i o rozrachunki między kontrahentami. Prywatnie miłośniczka podróży oraz sportu a zwłaszcza piłki nożnej.

KONTAKT: Tel. (+48) 0 18 267 41 89, anna@tatra-house.com

Zapraszamy do współpracy!

„Wybierz pracę, którą
kochasz,
i nie przepracujesz ani
jednego dnia więcej
w Twoim życiu.”

KONFUCJUSZ